E-Mail: info@navigroup.com Phone: +90 (505) 003 37 09

Acente Ve Tedarik Hizmeti

Navi Group, geminin sahibi ve kiracısını (İşveren) limanda temsil etmektedir. Gemi acentesi, bir rıhtım, gerekli tüm liman ve hayvancılık hizmetlerini düzenlemek, Kaptan ve mürettebatın ihtiyaçlarını gözetmek, gemiyi liman ve diğer yetkililerle temizlemek, uygun belgelerin hazırlanması ve sunulması ile kargoyu serbest bırakmak veya almaktan sorumludur.

Liman Acenteliği Hizmetleri

Nakliye acentesi genellikle liman acentesi veya liman acentesi olarak anılır ve aşağıdakileri gerçekleştirir:

  • Liman içinde ve dışında gemi rezervasyonu, kılavuzluk ve römorkör hizmetlerinin düzenlenmesi.
  • Mürettebat ve herhangi bir yolcuyla ilgili bilgileri yerel göçmenlik makamlarına iletmek
  • İlgili tüm gemi temizleme belgelerinin tamamlanması
  • Geminin gelişiyle ilgili Gümrük İdaresine danışmanlık yapmak ve kargoyu gemide bildirmek
  • Kargo yükleme ve boşaltma denetimi ve konteynerlerin, dökme yük ve dökme sıvıların güvenli taşınması
  • Mürettebat değişiklikleri ve ülkelerine geri gönderme, göçmenlik belgeleri ve ileriye dönük seyahat düzenlemeleri
  • Yakıt, onarım ve bakım dahil olmak üzere gemi hizmetlerinin idaresi
  • Sarf malzemeleri ve yedek parça temini

Nakliye acenteleri, küçük aile işletmelerinden büyük küresel kuruluşlara kadar her şekil ve boyutta gelir. John Good Logistics’te, bağlı kuruluşlarımız Dan Shipping ve Chartering ve Bay Shipping ile birlikte Birleşik Krallık’taki limanlarda gemilere, mürettebatına ve kargolarına kişisel ve özenli bir hizmet sağlayan liman acenteliği hizmetleri sunuyoruz.

Liner Acente Hizmetleri

Genellikle Gemi Acenteliği hizmetleriyle ilişkilendirilen diğer bir hizmet de Liner Acente Hizmetleri’dir. Çoğu büyük taşıyıcı, hizmetlerinin hizmet verdiği kilit konumlarda bir gemi acentesi ağına sahiptir ve bunların birincil işlevi, yerel nakliyecilerden nakliye alanı rezervasyonlarını güvence altına almaktır. Bu nedenle, gemi acenteleri, nakliye hattının satış ve pazarlamasından sorumludur ve gemi operasyonları, konteyner takibi, nakliye, dokümantasyon ve mürettebat transferleri gibi ek hizmetler sağlar.

John Good Logistics’te, 1833’ten beri liman acentesi ve gemi acentesi hizmetleri dahil olmak üzere pazarlama lideri nakliye acentesi hizmetleri sağlıyoruz. İşletmenizi nasıl destekleyebileceğimiz hakkında daha fazla ayrıntı için dost ekibimizle iletişime geçin.

 

Navi Group, dünya çapında çeşitli saygın Orijinal Ekipman Üreticilerinin (OEM) satış ve nakliye acentesi ve distribütörüdür. Pazar fırsatları yaratıyor, kalite ve fiyat anlamında müşteri ihtiyaçlarını karşılayan üstün çözümler sunuyoruz. Pazarlama ve İş Geliştirme faaliyetleri ile temsil ettiğimiz tedarikçiler için hem yerel bir ayak izi hem de marka bilinirliği oluşturuyoruz.

Küresel bir tedarik tabanına erişimimiz, ekibimizin yeni ve yenilenmiş bir demiryolu aracı olarak provizyonlar, yedek parçalar, güvenlikle ilgili öğeler vb. Dahil olmak üzere belirli ürün ve çözümleri tedarik etmesine ve tedarik etmesine olanak tanır. Kaynak ve tedarik hizmetimiz, geçici olarak veya sürekli tedarik için sözleşme yapılabilir.