Tekne ve Deniz fuarı açıldı!

No video URL inserted!

Deniz severlerin meraklı bekleyişi sona erdi. Deniz fuarı açıldı!

İstanbul’da kapılarını açan 15. Aksesuar, su sporları ve balıkçılık la ilgili birçok ürünün de sergilendiği fuarda deniz tutkunları bin liradan devam eden fiyatlarla hayallerini gerçekleştirebilecekler. Fuarda en popüler ve pahalı yata sahip olmak için 35 milyon lira.

CNR Holding şirketlerinden Pozitif Fuarcı tarafından, Deniz Sanayi ve Denizcilik Geliştirme Derneği (DENTUR) iş filosu ve KOSGEB’in desteğiyle düzenlenen 15.Uluslararası Deniz Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı-CNR Avrasya Boat Show, CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde denizle bütünleşmek isteyen ziyaretçilere kapılarını açıyor. Açıldı.

85 bin metrekarelik alanda dünya devinin 250’den fazla şirketine ev sahipliği yapan fuarda, aralarında mega yatlar, tekneler, motorlu tekneler ve yelkenlilerin de bulunduğu 10 binden fazla markaya ait 3 bin 500’den fazla deniz aracı sergilenmektedir.

Uluslararası Boat Show Tuzla Deniz Fuarı hakkında aşağıdaki bilgiler yer aldı; Dünyaca ünlü mega yatları, motoryatları ve yelkenlileri yüksek performanslı, şık dekorasyonu, ithal ve yerli üretim mega yatlar, yelkenliler, motorlu yat markaları, tekne yapım ekipmanları, her türlü tekne aksesuarları, şişme botlar, iç ve dıştan motor markaları ile buluşturmaktadır. Yelken kulüpleri, su sporları ekipman ve ekipmanları, tahsilat kurumları, charter ve broker firmaları, marinalar, giyim markaları ve konsepte uygun üreticiler, sektörün önde gelen kurum ve kuruluşlarının yer aldığı büyük bir organizasyona ev sahipliği yapacak.

Deniz ve tekne ekipmanları satan şirketin sahiplerinden Ahmet Öztürk, 1976 yılında tekne imalatı ile kurulduklarını belirterek, “Körfez Savaşı’ndan sonra üretimi durdurarak tekne ekipmanlarıyla yolculuğumuza devam ediyoruz. Ancak, 2010 yılından bu yana, işler zayıfladı ve azaldı. Her geçen yıl, geçen yılı arıyoruz. ” ifadelerini kullansın.

«
»